Jak promować swoją witrynę internetową z wiadomościami w Internecie i uzyskać wysokiej jakości ruch?

Promowanie witryny internetowej z wiadomościami wymaga większej staranności niż promowanie firmy sprzedającej fizyczny produkt. Podobnie jak nazwa Twojej witryny, nazwa domeny powinna być unikalna, rozpoznawalna i łatwa do zapamiętania. Po skonfigurowaniu marki i wygenerowaniu treści kolejnym krokiem jest promocja artykułów prasowych i upewnienie się, że zostaną przeczytane. Jednym ze sposobów jest promocja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter, young leosia utwory oferują czytelnikom możliwość bezpośredniego łączenia się z treściami internetowymi. Twórz konta na najpopularniejszych platformach społecznościowych. Aby dystrybuować swój kanał wiadomości w tych usługach, należy spełnić kilka warunków wstępnych. Upewnij się, że Twoja witryna z wiadomościami ma kanał RSS/Atom. Mając pod ręką kanał RSS/Atom, utwórz konto za pomocą usługi „TwitterFeed”. Postępuj zgodnie z instrukcjami i połącz kanał RSS/Atom z serwisem Facebook i Twitter. Za każdym razem, gdy publikujesz artykuł, automatycznie pojawia się on na Facebooku i Twitterze.

Kiedy jest to wygodne, pamiętaj, aby zalogować się na swoje konta i wchodzić w interakcję z czytelnikami i potencjalnymi czytelnikami.

Na stronach fanów na Facebooku istnieje ograniczona osobista interakcja między administratorami strony a fanami. Facebook apeluje do bardziej organicznego wzrostu. Promujesz artykuły na fanpage swojej witryny i czekasz, aż ludzie Cię „polubią”: to nie jest recepta na sukces. Dzięki fanpage’owi na Facebooku możesz zrobić więcej – o wiele więcej.

Rozważ wyświetlanie sponsorowanych reklam w swojej witrynie z wiadomościami. Dzięki temu Twoja witryna może uzyskać widoczność w profilach użytkowników należących do docelowej grupy demograficznej. Facebook Ads oferuje firmom możliwość emisji reklam w oparciu o określony przedział wiekowy, lokalizację i zainteresowania. Zobaczysz również bardzo szczegółowe szacunki dotyczące liczby osób, do których „dotrze Twoja reklama”. Szacunki te przydadzą się podczas tworzenia prezentacji dla potencjalnych reklamodawców. Zanim zainwestujesz pieniądze w reklamy na Facebooku, zastanów się nad charakterem swojej witryny z wiadomościami. Jeśli Twoja witryna z wiadomościami jest atrakcyjna dla ograniczonej lub niszowej grupy demograficznej, zamiast tego skoncentruj się na bezpłatnej promocji witryny za pomocą Twittera i zgłoszeniu jej do wyszukiwarek.